קניות עםלא נבחר מפנה

מזל טוב על ההרשמה כשותפה חדשה!

חשבון השותפים שלך פעיל כעת, ואתה יכול להתחיל לשתף את אתר האינטרנט המשוכפל שלך (ראה להלן את כתובת האתר המשוכפלת שלך). הורד גם את תוכנית התגמולים לשותפים כדי לבדוק את הבונוסים הזמינים לך כשותפה עם Alovéa. אתה תרוויח בונוסים של לקוחות, בונוסים של HOPE, ותוכל להרוויח מוצר בחינם לעצמך עם 3 שלנו

כשלוחה של Alovéa, כעת אתה מוסמך להפיץ את תנועת HOPE. נצלו את העוצמה של Social Business 3.0 (בנו צוותים וצוותים של צוותים) כדי לעזור לאחרים להשיג את יעדי הבריאות והרווחה שלהם, כל זאת תוך מינוף העוצמה של תוכנית Buy 1, Feed 1™ כדי לעזור לספק הזנה לילדים הפגיעים ביותר בעולם.

תודה שהצטרפתם לתנועת HOPE!

פרטי החשבון שלך

להלן פרטי החשבון שלך כדי להיכנס למשרד האחורי של Alovea שבו תוכל לקנות, לקבל עדכונים, לנהל את ההזמנות שלך ולהציג מידע חשוב אחר שיעזור לך לבנות את העסק שלך.

שם משתמש:

סיסמה: ********

אתר משוכפל: https://.myalovea.com
הערה: הכינויים, קוד ההפניה ושם המשתמש שלך זהים.

חָשׁוּב: עותק של פרטי החשבון שלך נשלח לאימייל שסיפקת.

הצעדים הבאים

  1. התחבר לחשבון Alovéa שלך באמצעות פרטי החשבון שלך שסופקו.
  2. שתף את האתר המשוכפל החינמי שלך כדי שהלקוחות שלך יוכלו לקבל הנחות ותקבל זיכוי על הרכישות שלהם.
  3. שתף את קוד הפניית השותפים שלך עם חברים ובני משפחה, כך שאם הם מבקרים ביעד www.alovea.com הם יכולים להשתמש בקוד ההפניה שלך כדי לפתוח הנחות, ואתה מקבל קרדיט על המכירות שלהם!
  4. הצטרפו אלינו ליעד < href="https://www.facebook.com/AloveaGlobal" ="_blank">facebook.com/AloveaGlobal. צור קשר עם קהילה של אנשים בעלי דעות דומות, ולמד כיצד להפיק את המרב מהמוצרים שלנו ומתוכנית התגמולים של Alovéa.

אם יש לך שאלות, שלח לנו דוא"ל לכתובת info@alovea.com או התקשר אלינו למספר (888) 280-9555. שעות העבודה הן 9:00-18:00 CT, בימים שני עד שישי.

עגלת הקניות ריקה

Delete Cart


Save Cart


אשר את השותף המפנה שלך
down arrow right arrow
שם פרטי שם משפחה קוד הפניה Customer ID עִיר מדינה