קניות עםלא נבחר מפנה

השתמש בקוד BLACKFRIDAY בקופה כדי לחסוך 15% על מוצרי Alovéa בין התאריכים 20/11 - 29/11 בשעה 23:59.

אַחֲרָיוּת

אחריות למוצר

Alovéa מציעה 100% ערבות שביעות רצון של 30 יום להחזר כספי (בניכוי דמי משלוח) לכל הלקוחות, השותפים והשותפים העסקיים החברתיים ברכישת המוצר הראשונה שלהם בלבד. רכישות עוקבות של מוצר לא יהיו ניתנות להחזרה במסגרת מדיניות זו גם אם נרכשו במהלך שלושים (30) הימים הראשונים. במסגרת אחריות זו, הרוכש, על חשבונו, רשאי להחזיר ל-Alovéa כל מוצר שלא נעשה בו שימוש ולא נפתח ולקבל החזר של 100% ממחיר הרכישה של המוצר המוחזר.

החזרות על ידי לקוחות

Alovéa מציעה, באמצעות השותפים העסקיים החברתיים שלה, ערבות של 100% 30 יום להחזר כספי לכל הלקוחות הקמעונאיים בהזמנה הראשונה שלהם של מוצרי Alovéa Health. כל שותף עסקי חברתי מחויב לכבד את ערבות הלקוח הקמעונאי. אם, מסיבה כלשהי, לקוח קמעונאי אינו מרוצה ממוצר כלשהו של Alovéa, הלקוח הקמעונאי רשאי להחזיר את החלק הלא בשימוש של המוצר ל-Alovéa, תוך 30 יום, לצורך החלפה, החלפה או החזר מלא של מחיר הרכישה (בניכוי משלוח חיובים).
ההוראה הבאה קובעת את ההחזר המינימלי המותר על פי חוק ללקוח קמעונאי:
ללקוח קמעונאי שמבצע רכישה של $25.00 או יותר יש שלושה ימי עסקים (72 שעות, לא כולל ימי ראשון וחגים חוקיים) לאחר המכירה או ביצוע החוזה לביטול ההזמנה ולקבל החזר מלא בהתאם להודעת הביטול על ההזמנה טופס (5 ימים לתושבי אלסקה). כאשר שותף עסקי חברתי מבצע מכירה או מקבל הזמנה מלקוח קמעונאי המבטל או מבקש החזר בתוך פרק הזמן של 72 השעות, על השותף העסקי החברתי להחזיר מיידית את כספו של הלקוח כל עוד המוצרים מוחזרים לשותף העסקי החברתי במצב טוב במידה ניכרת כמו בעת קבלתו (5 ימים לתושבי אלסקה). שותפים עסקיים חברתיים חייבים ליידע את הלקוחות בעל פה על זכותם לבטל רכישה או הזמנה בתוך 72 שעות (5 ימים לתושבי אלסקה), ולוודא שתאריך ההזמנה או הרכישה מוזן בטופס ההזמנה. יש לספק לכל הלקוחות הקמעונאיים אישור מכירה של Alovéa בזמן המכירה.

עוד שאלות?

על שאלות נוספות ניתן לענות על ידי צוות שירותי החברים שלנו בטלפון (888) 280-9555 או info@alovea.com .

עגלת הקניות ריקה

אשר את השותף המפנה שלך

down arrow right arrow
שם פרטי שם משפחה Referral Alias Customer ID עִיר מדינה