קניות עםלא נבחר מפנה

Alovéa עשויה מהמרכיבים האיכותיים ביותר ומשופרת באופן אובססיבי בהתבסס על המדע העדכני ביותר.

טכנולוגיות הליבה שלנו

Alovéa AE™ (תמצית Acemannan)

תמצית אלוורה הקניינית של Alovéa AE™ היא תמצית מיוצבת וסטנדרטית מג'ל העלים הפנימיים של צמח האלוורה. לתרכובת זו נמצאה השפעות מועילות על בריאות מערכת העיכול והתחדשות תאית, הגנה, תיקון וחידוש. זה הופך אותו לתוסף תמיכה חיסונית רב עוצמה עם יתרונות לבריאות המעיים ולהחלמה.

Bio-Res™

טכנולוגיית Bio-Res™ הקניינית שלנו מיישמת תדר תהודה (שמקורו בתערובת קניינית של עשבי תיבול, צמחים ותבלינים) מים משופרים שיוצרת אסטרטגיה חדשה ומהפכנית לתמיכה בשינה, משקל ולחץ.

ProLain™

ProLain™ היא תמצית מוגנת בפטנט המסירה 100% מהסוכר ומתקנת רמות יעילות של בטאלאינים רבי עוצמה. רוב תמציות שורש הסלק מכילות רמות לא סטנדרטיות של בטאלאינים ועד 70% סוכר (פרו-דלקתי). בטאלאינים מטוהרים הוכחו קלינית כמפחיתים את הסמנים הביולוגיים של דלקת ב-47% ומשפרים את תחושת האנרגיה ביותר מ-120%.

דיוסגנין

דיוסגנין, פיטוסטרואיד sapogenin, הוא תוצר של הידרוליזה על ידי חומצות, בסיסים חזקים או אנזימים של ספונינים, המופקים מבטטות בר. המוצר נטול הסוכר (אגליקון) של הידרוליזה כזו, דיוסגנין משמש לסינתזה מסחרית של קורטיזון, פרגננולון, פרוגסטרון ומוצרי סטרואידים אחרים.

מרכיבי מפתח

S7®

מאיץ תחמוצת החנקן עם פטנט

תערובת של מרכיבים צמחיים שהוכחה קלינית כמגבירה את ייצור תחמוצת החנקן (NO) בגוף עד 230%. תחמוצת החנקן היא מרחיב כלי דם המאותת לכלי הדם להירגע ובכך להגביר את זרימת הדם, החמצן והדלק לתאים שלנו.*

דבש מאנוקה

מקור המזון האנטי-מיקרוביאלי החזק ביותר בטבע

אחד מהמזונות החיים החזקים ביותר בטבע, דבש ניו זילנדי זה מסייע בהגנה מפני חיידקים זרים מבלי לגרום עמידות לחיידקים, מסייע בהזנת חיידקי מעיים טובים, מסייע בריפוי רירית מעיים, מסייע במניעת דלקות חניכיים ועששת, ועוזר לספק הקלה בכאבי גרון, אפים חסומים. ושיעול.

Oregenol™

פטנט ניו זילנד
תמצית קליפת אורן

אחד מנוגדי החמצון החזקים ביותר בטבע, תמצית קליפת אורן ניו זילנד הרשומה כפטנט, חזקה פי 20 מויטמין C, חזקה פי 50 מויטמין E, חוצה את מחסום הדם במוח, מסייעת במניעת דלקות חניכיים ועששת, ועוזרת להקל על כאבי גרון, אפים חסומים ושיעול.

ElevATP®

פוליפנולים עתיקים של כבול ותפוח

ElevATP® הוא מפעיל אנרגיה תאית הפועל עם מסלולי האנרגיה של הגוף שלך כדי להגביר את ייצור ה-ATP עד 64% ללא עלייה בחומצה לקטית או בעקה חמצונית*, מה שנותן לך דחיפה אנרגטית ברמה התאית.

SensorilTrim®AC

“אדפטוגני” כדי לעזור לגוף להפחית את רמות הקורטיזול העודפות

SensorilTrim®AC – פורמולציה צמחית “אדפטוגנית” (מייצב) – נמצאה בניסויים קליניים כדי לעזור לגוף להפחית את רמות הקורטיזול העודפות. הוא מכיל גם קומפלקס סיבים איזומלטו-אוליגוסכריד מוגן בפטנט עם יתרונות בריאותיים מרובים, כולל כפרה-ביוטיקה יעילה. קומפלקס סיבים זה תומך גם בתפקוד בריא של מערכת העיכול.

Palatinose™

סוכרוז טבעי מסלק סוכר

Palatinose™ (isomaltulose) מבוסס אך ורק על סוכרוז מסלק סוכר. זוהי פחמימה חכמה שמקורה באופן טבעי, המספקת אנרגיית פחמימות מלאה בצורה מאוזנת יותר הודות לפרופיל הגליקמי הנמוך שלה. על ידי שיפור חמצון השומן במהלך פעילות גופנית, הוא מאריך את אספקת האנרגיה.

מרכיבים אסורים

ללא טעמים מלאכותיים

אנו משתמשים בחומרי טעם טבעיים שמקורם בצמחים, לא מבעלי חיים או מחרקים.

ללא ממתיקים מלאכותיים

מחקרים הראו בעיות מרובות הנובעות מצריכת ממתיקים מלאכותיים, החל מעלייה במשקל ועד פגיעה בחיידקי מעיים בריאים.

ללא צבעים מלאכותיים

אנו משתמשים בצבעים טבעיים מסלק, כורכום, ספירולינה ומקורות צמחיים נוספים.

ללא GMOs

למרות מחקרים שפורסמו שקבעו שאורגניזמים מהונדסים גנטית בטוחים, אנו בוחרים להימנע מהם.

עגלת הקניות ריקה

Delete Cart


Save Cart


אשר את השותף המפנה שלך

down arrow right arrow
שם פרטי שם משפחה קוד הפניה Customer ID עִיר מדינה