קניות עםלא נבחר מפנה

המשימה שלנו היא להעצים אנשים לשפר את בריאותם, הכספים, אורח החיים והמטרה שלהם תוך יצירת הבדל אמיתי בעולם.

הבעלים של הבריאות שלך

נבנה סביב המשימה שלנו, הקמנו את Alovéa כדרך להביא תזונה יומיומית מקיפה ונוחה לכולם. כדי לעזור לכל אחד מאיתנו להיות במיטבו, פיתחנו גישה טובה יותר לספק לגוף שלך את כל מה שהוא צריך לביצועים מיטביים.

עומד במרכז כל מה שאנחנו עושים

מתן תקווה

מודל הנתינה החברתית שלנו Buy 1, Nourish 1™ הוא בלב ליבה של המשימה העסקית החברתית שלנו. הצרכנים מקבלים את ההזנה הטובה ביותר שיש למדע להציע תוך מתן מנגנון מימון בר קיימא למתן מענה לצרכים של ילדים, שללא תמיכתנו, אין להם תקווה מועטה להשיג ולשמור על בריאות טובה.

סך המנות שנתרמו עד היום

41,590,251

מה זה עסק חברתי 3.0?

Alovéa היא פלטפורמה חדשה וחדשנית שנוצרה כדי לצייד ולהעצים אנשים שרוצים להשתתף ולהרוויח מהמודל העסקי המשפיע ביותר של המאה ה-21 שנקרא Social Business 3.0. Alovéa הוא תאגיד לתועלת ציבורית (עסק חברתי) שהוקם על ידי שני ארגונים בינלאומיים ללא מטרות רווח במטרה לספק פתרונות ברי קיימא לבעיות הבריאות המאתגרות ביותר בעולם.

Xperience TM More

כאשר אתה מגדיל את העסק שלך על ידי שיתוף עם אחרים, אתה מגיע לרמות השפעה שונות של יזמות, אשר מעוררות פיצויים נוספים ובונוסי סגנון חיים מדהימים*, כמו גם תגמולים ואקספריאנס מהנים ומדהימים! תוכנית התגמולים* מאפשרת לשותפים עסקיים חברתיים להעפיל לטיולים משנים חיים, חופשות נופש ומגוון חוויות חיים בלתי נשכחות אחרות.

איפה הכל התחיל

1983 חוקרים ממעבדות קרינגטון מגלים, מייצבים ופטנטים על הפוליסכריד המפעיל את מערכת החיסון בג'ל אלוורה טרי וקראו לו "Acemannan".*
1993 ד"ר סנטיאגו רודריגז פיתח את תוסף Acemannan המיוצב הראשון לתמיכה במערכת החיסון האנושית.
1999 MannaRelief נוסדה לאחר שסם ולינדה קסטר נתנו את תמצית Acemannan המיוצבת הראשונה לארגון בית יתומים ברומניה והייתה עדה להשפעה מצילת החיים שלה על אותם ילדים.
2014 ד"ר רודריגז פיתח תמצית Acemannan חדשה וחזקה יותר ותרם זכויות בלעדיות ל-MannaRelief.
2020 Alovéa יצרה כעסק חברתי חדש כדי להקל על ההפצה של ה-Advanced Acemannan החדש לעולם.

המנהיגות שלנו

סם קסטר
מייסד ומנכל
בריאן פארר
COO
סטיב ברנס
נָשִׂיא
דניאל האנון
קצין צמיחה ראשי
בן פלאט
מנהל כספים ראשי
ד"ר הקמן
קצין מדע ראשי
ד"ר ווילסון
מַדְעָן

Cart is empty

Cart is empty

Confirm your referring partner
down arrow right arrow
First Name Last Name Referral Code City State Country