צור חשבון שותף עסקי חברתי

יתרונות SBP

הרוויחו עמלות על רכישות של לקוחות שהופנו + עוד בונוסים ותגמולים!

הרווח 10% זיכוי למוצר על Flexship!

משלוחים וחשבונות תוך 4 שבועות וכל 4 שבועות.

שותפים עסקיים חברתיים (SBPs) יוצרים השפעה חברתית משמעותית תוך בניית עסקים עצמאיים משלהם.

להיות שותף עסקי חברתי עוסק ביצירת צוותים של אנשים בתוך קהילה שנלהבים להשפיע על קיימא. כל אדם דוגל במטרה לשפר את עולמו באופן בר קיימא, כל זאת תוך כדי תגמול עשיר. הדרך המתגמלת ביותר להתפרנס היא לעזור לאחרים לשנות את חייהם. אנו קוראים לזה תוכנית HOPE Rewards. אם אתה מתכוון להקים עסק, למה שלא תעשה משהו שבאמת חשוב ותתגמל על השפעתו מתמשכת? אנו מזמינים אותך ליצור אפקט אדווה ולהתגמל במלוא הפוטנציאל. זו הדרך שלנו להעצים אותך תוך אמירת תודה על חלקך בהפסקת ההשפעה של תת-תזונה בילדות.

הרווח עמלות על המוצרים של Alovéa, על בונוסים שבועיים וחודשיים ועל טיולי Alovéa Xperience™ הייחודיים שלנו.

icon science based products

בחר מתוך מוצרים מבוססי מדע מובילים לקידום באמצעות כלי השיווק של Alovéa, כולל חומר דפוס קל לשימוש, באנרים מרובים למדיה חברתית, סרטוני עומק וקובצי PDF מוכנים לאימייל.

icon website

עם ההרשמה כשותף עסקי חברתי תקבל קישור ייחודי לאתר Alovéa האישי שלך לשיתוף. האתר נותן לך פלטפורמת מכירה 24 שעות שתמיד זמינה ומוכרת עבורך.

icon sales

קבל תשלום על סמך מכירות הפניות עם תוכנית התגמולים שלנו בחמש שכבות. הרווחים של שותפים עסקיים חברתיים מתחילים ב-10% ומגיעים ל-40% במוצרי הבריאות המשולבים שלנו. ככל שתפנה יותר אנשים, כך התשלום שלך גבוה יותר. תקבל גם בונוסים שבועיים וחודשיים על המכירות שלך ומכירות הצוות שלך.

icon app

אפליקציית Alovéa לנייד עשירה בכלים מתקדמת לשיתוף העסק שלך תוך כדי תנועה. מלא בתוכן עדכני כולל קובצי PDF, סרטונים ומיילים כתובים מראש המקלים על שיתוף עם החברים ואנשי הקשר שלך.

icon backoffice

דיווח עסקי משופר וכלי Back Office לבניית עסק מצליח של Alovéa.

join benefits 2

תהנה מהיתרונות של הפיכתך לשותף עסקי חברתי

דרגה ואדוות

בכל פעם שאתה רוכש מוצר או מישהו בצוות שלך רוכש מוצר, אותו מספר של מנות הזנה נתרמות לילדים נזקקים – המנות האלה הן האדווה שלך! החזר הוא חלק בלתי נפרד מהמאמצים שלנו ואנו מציעים פרס מיוחד כאשר מגיעים לאבני דרך שונות של השפעה.

ככל שאתה מגדיל את העסק שלך על ידי שיתוף עם אחרים, אתה מגיע לדרגות יזמות שונות (רמות השפעה) שמפעילות פיצויים נוספים ובונוסי סגנון חיים* מדהימים, כמו גם תגמולים מהנים ומדהימים ו-Xperiences™! Alovéa Xperiences™ מאפשרת ל-SBPs להעפיל לטיולים משנים חיים, חופשות נופש ומגוון אקספריאנסים חיים בלתי נשכחים אחרים.

providing hope

טיולי Xperience™

כאשר אתה מגדיל את העסק שלך על ידי שיתוף עם אחרים, אתה מגיע לרמות השפעה שונות של יזמות, אשר מעוררות פיצויים נוספים ובונוסי סגנון חיים מדהימים*, כמו גם תגמולים ואקספריאנס מהנים ומדהימים! תוכנית התגמולים* מאפשרת לשותפים עסקיים חברתיים להעפיל לטיולים משנים חיים, חופשות נופש ומגוון חוויות חיים בלתי נשכחות אחרות.

אשר את השותף המפנה שלך

down arrow right arrow
שם פרטי שם משפחה Referral Alias Customer ID עִיר מדינה

עגלת הקניות ריקה